Hakkımızda

Antalya’nın Demre ilçesine bağlı olan Kekova, Türkiye’nin en güzel ve değerli tatil beldelerinden bir tanesidir. Akdeniz’in en büyüok adası olma özelliğine sahip olan Kekova, yerli ve yabancı tatilciler için en best seçeneklerin başında gelir.

Farklı özelliklere ve güzelliklere sahip olan Kekova’da, denizin sürekli olarak çekilmiş olmasından dolayı aynı zamanda arkeolojik kalıntıların görülmesi de oldukça fazladır. Kekova yani diğer bir advertıyla Batık Şehir, kaliteli, temiz ve hijyenik pansiyonlarıyla da tatilcilerin gözlerini kamaştırmayı başarmıştır.

Kekova’da bulunan pansiyonumuz denize sıfır ve butik olarak hizmet vermektedir. Butik pansiyonumuz içerisinde toplamda 3 odamız bulunmakta ve bu da sakin ve huzurlu bir tatil isteyenlerin ilk tercih edileceği yer konumunda olmasını sağlamaktadır.

Butik pansiyonumuzda kaldığınız süre içerisinde alacağınız hizmetler;

Ücretsiz Kahvaltı
Odalara Özel Masa
Ücretsiz Plaj ve Şezlong
Ücretsiz Kanolar
Ücretsiz Üçağız yönünden transfer (Ekstra gidiş-geliş ücretlidir)
Kekova Sahil Pansiyon

Pansiyonumuza gelen müşterilerimize 3 farklı oda seçeneği sunulmaktadır. Tam bir aile pansiyonu olarak hizmet verirken aile odamızı tercih ettiğinizde alacağınız hizmet şöyledir;· 1 adet çift kişilik yatak ve 2 adet tek kişilik

Denize sıfır ücretsiz köy kahvaltısı
İskelede odaya özel masa
Pansiyonda kalan misafirlere ait özel plaj
Ücretsiz 2 veya 1 kişilik kanolar sunulmaktadır.
Diğer 2 odamız standart olarak hizmet vermektedir. Standart odalarımızda alacağınız hizmetler aile odasıyla aynıdır ve hizmet kalitemizde hiçbir değişiklik yoktur. Pansiyonumuz Kekova’da ve denize sıfır olarak hizmet vermektedir. Sabah denizin kokusu ve sesiyle uyanırken gün içerisinde denizin kenarında kahvenizi yudumlamanın da keyfini yaşarsınız.

Sahil Pansiyon

Tatil planlaması yapılırken farklı alternatifler karşınıza çıkabilir. Örneğin her şey dahil olan otelleri tercih edebilirsiniz. Bu tarz otelleri seçtiğiniz de ise kalabalık bir ortamda bulunmayı ve gürültüyü göze almak zorundasınız. Ancak sizin amacınız hem gözden uzak olmak hem de sakinlik ise bu durumda pansiyon en doğru seçenek olacaktır. Sahil pansiyon bu konuda sizin isteklerinizi karşılayabilen önemli bir tatil tercihi olacaktır.

Sahil pension bu zamana kadar yapmış olduğunuz tatilleri size unutturacak kadar huzur dolu, sıcak kanlı ve samimi insanların yapmış olduğu servisle birlikte yaşamınızda önemli bir anı olarak kalacaktır. Bu yaz kendinize farklı, heyecanlı ve sakin bir tatil tercih ediyorsanız ailenizle birlikte sizi, size özel olan pansiyonumuza bekliyoruz.