Kekova Adası Pansiyonları

Birbirinden farklı deneyimleri yaşatan ve tarihi özellikleriyle de ön plana çıkan çok sayıda tatil merkezine gitmek isteyebilirsiniz. Antalya’da tatil planlarını gerçekleştirmek isteyenleri bekleyen Demre’nin şahane noktalarını keşfetmek için Kekova pansiyon alternatiflerine göz atabilirsiniz. Tatil beldelerinde kalacak yer ve ev bulma sorunu yaşayan kişilerin problemlerine çözüm olacak fırsatları sunuyoruz. Üstelik daha az masraflarla konaklama çözümlerini arıyorsanız, en doğru adrestesiniz. Kekova’da istediğiniz eşyaları bulabileceğiniz, harika bir şekilde dizayn edilen ve geniş bir şekilde konaklayabileceğiniz odaları uygun fiyatlarla kiralayabilirsiniz. Günlük, haftalık ya da daha uzun süreli konaklamak ve kafanızı dinlemek için en ideal adımları atmış olacaksınız. Kekova’da konaklama söz konusu olduğunda akıllara hemen gelecek olan pansiyonları inceleyebilirsiniz. Ev tutmakla uğraşmamak ve yemek hizmetleri de dahil olmak üzere pansiyonları kiralamak için hemen harekete geçebilirsiniz. Sizleri bekleyen en özel fırsatları kaçırmamak için her sezon gönül rahatlığıyla pansiyonlara ulaşabilirsiniz.

Kekova’da Nerede Kalınır?

Odalarındaki konfor ve avantajlar sayesinde Kekova’da nerede kalınır sorusunun yanıtını alabilirsiniz. Kekova pansiyonlar sayesinde ödemelerde herhangi bir sıkıntıyla karşılaşmayacağınızı vurgulamaktayız. Günlük veya aylık fiyatlarını öğrenebileceğiniz pansiyonların penceresinden baktığınızda masmavi manzaralar sizi bekliyor olacaktır. Büyüsüne kapılacağınız etkileyici manzaraların adresi olan Kekova’da kaç kişilik bir tatili planladığınızı belirtebilirsiniz. Böylece uygun kapasitede odaları ile hizmet veren pansiyonların sizleri de şahane biçimde misafir edeceğini görebileceksiniz. Ekonomik fiyatlarla konaklamanın yollarını arıyorsanız, cazip fiyatları Kekova’da bulabilirsiniz. En uygun ve avantajlı fırsatları kaçırmamanız için tavsiyelerde buluncağımız pansiyonları dikkatli biçimde inceleyebilirsiniz. En ferah ortamlara kavuşmak ve manzaranın keyfine varabilmek için hemen harekete geçmenizi öneriyoruz. Vakit kaybetmeden en özel lokasyona sahip pansiyonlarda kendinize özel alanların hazırlanmasını sağlayabilirsiniz. Manzaralı, ferah ve geniş odalarında, teras veya balkonunda Antalya’nın ve Akdeniz’in en büyüleyici karelerini yakalamanız mümkün olacaktır.

Kekova’da Konaklama Şartları Nelerdir?

Herkesin bütçesine uygun konaklama imkanı sunan ve bu sayede en gözde mekanlar arasında yer alan Kekova pansiyonlarda tüm sorunlarınız çözüme kavuşacaktır. İhtiyaçlarınıza uygun eşyaların ve özelliklerin yer aldığını görebileceğiniz bu adreslerde önemli hizmetlere kavuşabileceksiniz. Hayal ettiğinizden çok daha kaliteli ve ayrıcalıklı ortamlarda olduğunuzu hissettiren Kekova’ya uğramadan tatilinizi sonlandırmayın. Uzun vadeli bir tatili düşünüyorsanız ya da ani bir biçimde tatile çıkmaya karar vermişseniz, her iki durumda da konaklama sorunu yaşamayacağınızın altını çizmekteyiz. İki kişilik, tek kişilik ya da aile odalarını kiralayarak, sabah ve akşam yemekleri de dahil olmak üzere avantajlı hizmetleri bulabilirsiniz. Böylece hedefinizdeki noktalara daha kolay ulaşabilir veya gününüzün tamamını manzaralı odalarınızda geçirebilirsiniz. Yıllardır en kaliteli hizmetlerin adresi olan ve misafirlerini huzurlu alanlara kavuşturan Kekova’da doğru ve profesyonel adımları atmış olacaksınız. Güvenlik açısından herhangi bir sorunu yaşamayacağınız bu alanlarda temizlik ve hijyen ön planda tutulmaktadır. Talep edeceğiniz odalarda olmasını istediğiniz özelliklere ve pansiyon hizmetlerine göre değişen fiyatları duyabilmek için hemen arayabilirsiniz. En eşsiz ortamlarda konaklamanıza olanak veren pansiyon sahiplerinin temel ihtiyaçlarınıza uygun bir şekilde dizayn ettikleri odaları tercih edebilirsiniz. Mutlu misafirlerimiz arasında yer alabilmek için, en uygun tarihleri bizlerle paylaşarak erken rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Kekova Pansiyon Fiyatları Nelerdir?

Müşterilerinin beklentilerine hızlı ve kesin yanıtları vermek üzere harekete geçen Kekova pansiyon işletmeleri ile iletişimde kalabilirsiniz. Böylelikle temel hedefi siz değerli misafirlerini mutlu etmek olan aile işletmecilerinden gerekli bilgileri alabilirsiniz. Kekova pansiyon fiyatları ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruların yanıt bulacağını aktarmaktayız. Güvenilir, kaliteli ve nezih ortamlarda konaklamanın en uygun ve ekonomik yöntemlerini keşfetmiş olacaksınız. Ucuz fiyatlı konaklama için Kekova pansiyonlar en doğru ve etkili çözümler arasında yer almaktadır. Tatilini yüksek maliyetlerle gerçekleştirmek istemeyenler için profesyonel pansiyon hizmetleri devreye girmektedir. Kekova’da gezmek, tarihi bilgileri elde etmek, tarihi ve doğal alanları gözünüzle görmek için pansiyon hizmetlerinden mutlaka faydalanmanız gerekecektir. Üçağız’a kadar özel aracınızla gelmenizin ardından tekne turu aktiviteleri sayesinde Kaleköy’e geçiş yapabilir ve muhteşem koyları ziyaret edebilirsiniz. Tam hayalinizdeki gibi bir gezi planını gerçekleştirmenizi daha kolay hale getirecek olan bu adımları atabilirsiniz. Daha önce yaşadığınız tatil deneyimlerinden çok daha ekonomik ve kaliteli içerikleri bulabilmek için Kekova’ya uğrayabilirsiniz. Pansiyonlarında konaklama şartları ve çevrede gezi aktiviteleri sayesinde tercih edilmektedir.

Kekova Tekne Turu Aktiviteleri

Cam gibi berrak görünümlere sahip masmavi denizini ve koylarını gezebilmek için Kekova tekne turu aktivitelerini tercih etmeniz gerekmektedir. İlk durağınız olan Akvaryum Koyu’ndan itibaren, son durağa kadar pek çok kez mola verebilir ve yüzmenin tadına varabilirsiniz. Her ne kadar daha önce tekne turu deneyimi yaşasanız da, Kekova’da çıkacağınız bu muhteşem deniz yolculuğunun yerini hiçbir şey tutmayacaktır. Hayatınızda görebileceğiniz en özel ve güzel koyların Akdeniz’de yer aldığını vurgulamaktayız. Akvaryum Koyu’nun ardından uğrayacağınız Tersane Koyu da bunun bir göstergesi olacaktır. Batık Şehir kalıntılarına tekne ile yanaşarak, suyun üstünden görebileceğiniz tarihi alanların keyfini yaşayabilirsiniz. Kıyıya yanaşarak antik kent kalıntılarını ve kiliseye ait izleri görebilmek için en iyi fırsatı elde etmiş olacaksınız. Her bir detayını yakından inceleyebileceğiniz Batık Şehir bir sonraki durağınız olacaktır. Geçmiş tarihlerde yaşanan şiddetli depremlerin etkisiyle yerin altında kalan kısımlarını görebileceğiniz bu alanda eski merdivenler ve mezar taşları da dikkatinizden kaçmayacaktır. Hemen ardından korsanlara sığınak özelliğini taşıyan ve ismini de buradan aldığına inanılan Korsan Mağarası’na uğrayabilirsiniz. Bu alanda çekeceğiniz fotoğrafların muhteşem manzaralarla dolu olacağını vurgulamaktayız. Yolculuğunuzu Akdeniz mutfağının harika lezzetleriyle sürdürebilmek için Gökkaya Koyu’na doğru yol alabilir ve burada kısa bir yemek molası verebilirsiniz. Vaktinizin önemli bir kısmını bu alanda geçirmenizin ardından Burç Koyu ve Simena kentini ziyaret ederek tekne turunuzu başarılı bir şekilde sürdürebilirsiniz.

Kekova Adası’nda Gezilecek Yerler

Kekova Adası’nda gezilip görülecek pek çok alan bulunmaktadır. Kekova’da tekne turuyla veya yürüyüşe çıkarak uğrayabileceğiniz önemli yerler mevcuttur. Kaleköy yürüyüş için en uygun alanlar arasında yer almaktadır. Simena olarak bilinen ve Likya uygarlığına ev sahipliği yapmış olan bu alanda pansiyonlara rastlayabilirsiniz. Geçmiş tarihlerden günümüze kadar halen eski ismiyle de anılmakta olan Simena antik kentine ulaşmak için yalnızca deniz yolunu kullanmanız gerekmektedir. Bölgenin korunan sit alanı olması nedeniyle araç kullanımına kapalı olduğu bilinmektedir. Tekne turuna katılarak ya da bölgedeki pansiyonlarda konakladığınız süreler boyunca Simena’yı keşfetmek için çok fazla vaktiniz olacaktır. Antik köyün en üst bölgesinde yer alan eski tarihi kalenin farklı noktalarına çıkarak fotoğraf çekimlerinizi en özel ve manzaralı hale getirebilirsiniz. Diğer yandan ise bu noktadan görüntüleyebileceğiniz kral mezarların da bölge için son derece değerli olduğunu belirtmek mümkündür. Biraz yorulsanız da göreceğiniz manzaraya değecek olan yürüyüşü tarihi merdivenleri üstünde gerçekleştirebilirsiniz. Her bir basamağında harika manzaraları görüntülemek ve eşsiz doğasına şahit olabilmek için yola koyulabilirsiniz. Simena’da neler yapılır? Sorusuna yanıt olarak alacağınız bu cevapların yanı sıra, tatmanız gereken lezzetlerin olduğunu da unutmamalısınız. Tekne yolculuğu ile uğradığınızda, dönmeden önce mutlaka ev yapımı dondurmaların tadına bakmalısınız.